Nasze osiągnięcia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie 2024

11 czerwca 2024 biblioteka już po raz drugi dołączyła do grona uczestników promujących czytelnictwo w Międzynarodowej Akcji Czytelniczej „Czytanie na Polanie 2024” Dziękujemy że mogliśmy wziąć udział w tej inspirującej akcji.

 Certyfikat dla Biblioteki za udział w Akcji Czytanie na Polanie

20 czerwca 2024

Absurd nie czytać w tej Bibliotece

Kochani Jeszcze raz dziękujemy „Cztery pory miłowania” oraz Wszystkim którzy z nami celebrowali Noc Bibliotek 2023, to nasz wspólny dyplom.

Certyfikat dla Biblioteki Publicznej w Kałuszynie za udział w Nocy Bibliotek 2023   Certyfikat dla Dyrektor Biblioteki Publicznej w Kałuszynie za udział w Nocy Bibliotek 2023

4 grudnia 2023

Biblioteka Przyjazna Dzieciom

Z radością informujemy, że otrzymaliśmy wyróżnienie w 2. edycji ogólnopolskiej akcji Biblioteka Przyjazna Dzieciom organizowanej przez Przystanek Rodzina. Biblioteka Przyjazna Dzieciom to przede wszystkim miejsce, w którym promowana jest idea aktywnej lektury z dzieckiem. Dysponuje kącikiem do czytania i zabawy, organizuje zajęcia i spotkania, w których książka i autorzy są ich bohaterami, stwarza przestrzeń przyjazną do spotkań ludzi zaangażowanych w czytelnictwo z dziećmi i młodymi ludźmi. Wyróżnienie jest rekomendacją przyznaną przez społeczność Przystanku Rodzinka. W ramach akcji powstała mapa 231 bibliotek w całym kraju, które są przyjazne dzieciom. Serdecznie dziękujemy Naszym Czytelnikom, którzy nominowali nas do tej akcji. Cieszymy się, że doceniacie Państwo nasze starania w promocję czytelnictwa.

 Certyfikat Biblioteka Przyjazna Dzieciom Biblioteka Przyjazna Dzieciom

3 października 2023

Czytamy z Sercem

Czytamy z sercem podziękowanie dla biblioteki

11 października 2023