Klub Malucha

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Klub Malucha

Klub Malucha

Kolejne niezwykłe spotkanie muzyczno-ruchowe w  #KlubMalucha za nami. Podczas poniedziałkowych  warsztatów pani Ula Ukulela starała się rozwijać dziecięce talenty, wspomagać rozwój mowy poprzez śpiew i rytm. Dzieci wraz z rodzicami doskonale się bawiły. Do zobaczenia na następnym spotkaniu.

 Fotogaleria

11 czerwca 2024
Przejdź do - Klub Malucha

Klub Malucha

Pierwsze zajęcia Gordonowskie w Naszym Klubie Malucha już za Nami! Zajęcia skierowane są do dzieci od urodzenia do 3 roku życia! Gordonki to grupowe zajęcia umuzykalniające, gdzie poza dobrą zabawą i integracją z rówieśnikami Wasze dziecko otrzyma wszystko, co najlepsze pod kątem rozwoju muzycznego,  ale również  ruchowego, logopedycznego i neurologicznego. Rodzicu! Jeśli chcesz wspomóc prawidłowy rozwój swojego dziecka, zapisz Go do Naszego Klubu Malucha!

Fotogaleria

28 maja 2024
Przejdź do - Obchody 21. Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2024 - Klub Malucha i Logorytmika

Obchody 21. Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2024 - Klub Malucha i Logorytmika

Czy zastanawialiście się kiedyś jak wspierać rozwój mowy u swojego malucha?

Logorytmika, są to świetne zajęcia, które od najmłodszych lat pomagają w prawidłowym rozwoju mowy u dzieci. 13 maja Pani Neurologopeda Małgorzata Chrościcka poprowadziła kolejne zajęcia z logorytmiki w Klubie Malucha. Tego dnia było bardzo muzycznie. Dzieci naśladowały prowadzącą i tańczyły. Na zajęciach nie zabrakło wyjątkowego instrumentu, jakim są cymbałki, jednak nie były one takie zwykłe… Dzieciom gra na instrumencie przypadła do gustu i chętnie uderzały w instrument wydobywając dźwięki. Poza cymbałkami maluchy mogły pokazać swoją twórczość grając na macie muzycznej.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego – Mazowsze Serce Polski oraz Gmina Kałuszyn.

Fotogaleria

13 maja 2024
Przejdź do - Klub Malucha

Klub Malucha

29 kwietnia zajęcia w Klubie Malucha poprowadziła terapeutka integracji sensorycznej Milena Tymoszuk. Dziękujemy za przekazanie cennej wiedzy i praktycznych ćwiczeń do pracy z dziećmi. Zainteresowanym rodzicom polecamy też blog autorski SENSOwnie z maluchem – Polana SI

 Fotogaleria

2 maja 2024
Przejdź do - Klub Malucha

Klub Malucha

15 kwietnia w Klubie Malucha odbyły się kolejne zajęcia z Logorytmiki. Przenieśliśmy się w świat piratów, wypłynęliśmy na morze wyobraźni. Mali piraci przez zabawę i naukę dotarli do skarbu. Całe zajęcia były dla maluszków nowym doświadczeniem. Na pewno wpłyną pozytywnie na rozwój naszych małych klubowiczów.

Rodzicu! Pamiętaj, że wspieranie i stymulacja mowy u dzieci od najmłodszych lat ma ogromne znaczenie dla ich rozwoju! Razem z Klubem Malucha i specjalistką @Małgorzata Chrościcka możemy stworzyć środowisko, które pomoże dzieciom w prawidłowym  rozwoju mowy.

Fotogaleria

17 kwietnia 2024